انجمن رمز ایران
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲ اسفند
برگزاری نشست هم اندیشی 25 بهمن ماه
چهارمین نشست هم اندیشی اعضای حقوقی انجمن رمز ایران در سال 96 با موضوع «ارزیابی امنیتی، رمز ایمنی و پایداری کسب و کار»
چهارمین نشست هم اندیشی اعضای حقوقی انجمن رمز ایران در سال 96 با موضوع «ارزیابی امنیتی، رمز ایمنی و پایداری کسب و کار» در تاریخ چهارشنبه 96/11/25 از ساعت 15 الی 17 در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

یکی از چالش­ های حوزه امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات کشور، حصول اطمینان از امنیت محصولات بومی این حوزه در برابر تهدیدات بی­شمار ازجمله حملات نفوذگرها، ویروسها وکدهای مخرب است. در این ارتباط، شرکت­ ها و تولیدکنندگان بومی از سوی سازمان­ های سیاست­ گذار ملزم شده­ اند تا در خصوص ارزیابی امنیتی محصولات خود با آزمایشگاه ­های مرجع، که در این حوزه شروع به فعالیت کرده اند، همکاری نمایند. در حال حاضر فقدان رویه­ های مطمئن برای تحویل، بازبینی و نگهداری کد منبع این محصولات، به یک دغدغه و نگرانی جدی شرکت­ های پدیدآورنده آنها تبدیل شده است.

برای بررسی موضوع و پاسخ به این نگرانی و در جهت توانمندسازی صنعت بومی افتا و گسترش دانش رمز و امنیت اطلاعات در کشور، نشست هم­ اندیشی با موضوع «ارزیابی امنیتی، رمز ایمنی و پایداری کسب و کار» در تاریخ 25 بهمن ماه سال جاری در محل سالن کهربا دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف توسط این انجمن برگزار می­ گردد.

تاریخ:
1396/11/23
تعداد بازدید:
165
منبع:
Copyright @ 2010-2015 Iranian Society of Cryptology. All rights reserved.
Powered by DorsaPortal