انجمن رمز ایران
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير
5 اردیبهشت 97 برگزار می شود
نشست هم اندیشی انجمن رمز ایران
اولین نشست هم اندیشی انجمن رمز ایران با موضوع رمز ارزها،امنیت و آینده کسب و کار ، مورخ چهارشنبه 5 اردیبهشت 97 از ساعت 17:30 الی 20 ، در سالن اجتماعات سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار می شود .

اولین نشست هم اندیشی انجمن رمز ایران با موضوع رمز ارزها،امنیت و آینده کسب و کار ، مورخ چهارشنبه 5 اردیبهشت 97 از ساعت 17:30 الی 20 ، در سالن اجتماعات سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار می شود

پدیده رمزارزها و کاربردهای مختلف و متنوع آن در بانکداری، پرداخت‌های بین‌المللی، تسهیل گردشگری و تجارت الکترونیک منجر شده که به عنوان یک پدیده جدید و متفاوت با گذشته، در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. قدرت و پتانسیل چشم‌گیر این پدیده در ایجاد تحولات اقتصادی عظیم، باعث شده بسیاری از کشورها، با هدف همراهی و همگامی با تحولات آتی اقتصاد جهانی و بهره‌گیری حداکثری از مزایای متعدد این پدیده، با ایجاد کارگروه‌های ویژه و گردآوری نظرات خبرگان حوزه، زیرساخت‌های قانونی و فنی مورد نیاز را آماده و مهیا سازند.
در این راستا، انجمن رمز ایران در نظر دارد به منظور بررسی مسایل فن آورانه و تبعات مالی و اقتصادی ارزرمزها، نشست هم اندیشی با موضوع « رمزارزها، امنیت و آینده کسب و کار » در تاریخ 5 اردیبهشت ماه سال جاری در محل جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف برگزار کند.
 
تاریخ:
1397/01/29
تعداد بازدید:
373
منبع:
Copyright @ 2010-2015 Iranian Society of Cryptology. All rights reserved.
Powered by DorsaPortal